Opravy notebooků

Opravujeme hardwarové i softwarové závady u notebooků všech značek (např. Acer, HP, Lenovo, Asus, Toshiba, Dell, Fujitsu). Specializujeme se na pozáruční opravy notebooků. Zakázky v servisu vyřešíme ve většině případů během 2 – 5 pracovních dní. Nabízíme také zapůjčení náhradního notebooku nebo vyzvednutí opravy u zákazníka.

Proč si nechat opravit notebook u nás?

  • Diagnostika zdarma (bez nutnosti následné opravy).
  • Máme zkušenosti (opravili jsme již tisíce notebooků).
  • Svoz oprav zdarma z celé ČR.

Opravované značky notebooků

Provádíme servis počítačů a notebooků Acer. Provádíme servis počítačů a notebooků Asus Provádíme servis pro počítače a notebooky DELL. Provádíme servis počítačů a notebooků Fujitsu Siemens. Opravy počítačů a notebooků HP Provádíme servis notebooků MSI. Provádíme servis notebooků Lenovo. Provádíme servis notebooků ToshibaProvádíme servis notebooků Samsung.Provádíme opravy notebooků Samsung.Provádíme opravy notebooků Packard Bell.

Nejčastěji se setkáváme s těmito závadami:

  • Notebook zamrzá, nebo se náhle restartuje.
  • Nefunguje podsvícení, často také bývá prasklá obrazovka nebo rám notebooku.
  • Notebook poškozený politím, nejčastěji je politá klávesnice.
  • DVD mechanika nečte nebo nevypaluje.
  • Slabá výdrž baterie, rozbitý napájecí adaptér.
  • Po spuštění zůstává pouze „černá obrazovka“.

Opravy mechanicky poškozených notebooků

Zajistíme Vám výměnu prasklé obrazovky notebooku, opravu poškozeného napájecího konektoru, výměnu nefunkční CD nebo DVD mechaniky. Měníme také plasty, panty a klávesnice. U většiny modelů jsme schopni zajistit i výměnu prasklých krytů.

Oprava politého notebooku

Pokud máte politý notebook, odpojte jej z el. sítě, vyjmětě baterii a kontaktujte servisní linku, při používání hrozí zkratování a výrazné prodražení opravy, nebo dokonce její neproveditelnost. Další informace o opravách politých notebooků.

Zajištění záruční opravy notebooku

Pokud budete chtít provést servis notebooku u nás na pobočce, doporučujeme s sebou přinést napájecí adaptér. Jestliže máte notebook v záruce, zajistíme Vám zaruční opravu notebooku s důrazem na zachování dat, programů a softwarové funkčnosti. Více podrobností o zajištění záruční opravy notebooku.